نتایج جستجو برای عبارت :

فشفشه سرد 3.30

چگونه با عکاسی از فشفشه «جرقه های آتش» را در عکس های خود ثبت کنیم؟ با
نوردهی طولانی (لانگ اکسپوژر – Long exposure) و حرکت دادن فشفشه یا به
اصطلاح نقاشی با نور فشفشه در حین اینکه شاتر باز و عکس در حال ثبت شدن
است. ایده نقاشی با نور خوبی است نه؟ برای نوردهی طولانی باید یک سرعت شاتر
آهسته (مثل ۴ ثانیه یا بیشتر – یا عکاسی در حالت bulb) تنظیم نمایید. برای
عکاسی نقاشی با نور با فشفشه به یک دوربین DSLR یا هر دوربینی دارای
نوردهی دستی نیاز دارید البته با دوربی
فایرپک ، آبشار سرد
فشفشه 10 سانتی روی کیک
برترین مجری پروژه های نورافشانی و آتش بازی در ایران همراه با جلوه های ویژه با مجوز رسمی ، دارای گواهینامه های معتبر از کشور چین و ژاپن ، فایرپک دارای کادری مجرب و متعهد آماده برگزاری افتتاحیه و اختتامیه ها ، جشن های ملی و مذهبی ، عروسی و … می باشد.
فایرپک اولین فروشنده انواع لوازم نورافشانی و آتش بازی به صورت عمده و تکی در سراسر ایران
#دست_اول_بازار
فایرپک | آتش بازی خاص
خدمات ما عبارتند از : اجرا و فر
فایرپک ، فروش لوازم نورافشانی و آتش بازی
فشفشه 10 سانتی روی کیک
برترین مجری پروژه های نورافشانی و آتش بازی در ایران همراه با جلوه های ویژه با مجوز رسمی ، دارای گواهینامه های معتبر از کشور چین و ژاپن ، فایرپک دارای کادری مجرب و متعهد آماده برگزاری افتتاحیه و اختتامیه ها ، جشن های ملی و  مذهبی ، عروسی و … می باشد.
فایرپک اولین فروشنده انواع لوازم نورافشانی و آتش بازی به صورت عمده و تکی در سراسر ایران
#دست_اول_بازار
فایرپک | آتش بازی خاص
خدمات م
فایرپک ، فروش لوازم نورافشانی و آتش بازیفشفشه سرد
برترین مجری پروژه های نورافشانی و آتش بازی در ایران همراه با جلوه های ویژه با مجوز رسمی ، دارای گواهینامه های معتبر از کشور چین و ژاپن ، فایرپک دارای کادری مجرب و متعهد آماده برگزاری افتتاحیه و اختتامیه ها ، جشن های ملی و  مذهبی ، عروسی و … می باشد.
#دست_اول_بازار
فایرپک | آتش بازی خاص
خدمات ما عبارتند از
فایرپک ، نورافشانی و آتش بازی
فشفشه 10 سانتی روی کیک
 برترین مجری پروژه های نورافشانی و آتش بازی در ایران همراه با جلوه های ویژه با مجوز رسمی ، دارای گواهینامه های معتبر از کشور چین و ژاپن ، فایرپک دارای کادری مجرب و متعهد آماده برگزاری افتتاحیه و اختتامیه ها ، جشن های ملی و مذهبی ، عروسی و … می باشد.
#دست_اول_بازار
فایرپک | آتش بازی خاص
خدمات ما عبارتند ا
از قطع‌نامه‌ها دو سال بزرگتر بود
از غزه
دو روز کوچکتر
تازه حرف آمده بود
اما هنوز نام خود را نمی‌گفت
با آن که بابا را می‌گفت
شمع را می‌گفت
و غزه را...
دیشب شب تولد او بود
که برق نبود...
دوباره فشفشه‌ای روشن شد
با فسفر سفید
پدر فریاد زد: به خاطر خدا نزنید...
مادر می‌خواست فوت کند
که کیک خنده‌اش خونین شد!
تنها در چشمهای دخترک
دو شمع کوچک می‌سوخت

(علیرضا قزوه)
امروز شش ساله شدی عزیز دلم. شش سالی که برای من به شخصه خیلی خیلی ارزشمند بوده. دلم میخواهد لحظه به لحظه این شش سال رو قاب کنم و بزارم جلوی چشمام. با تو خیلی از اولین ها رو تجربه کردم. با تو فهمیدم چقدر ضعیفم. با تو فهمیدم چه قدرتی دارم. با تو معنای عشق رو فهمیدم. خیلی دوست داشتی تولدت مثل قبل تو مهد پیش دوستات برگزار بشه ولی بخاطر ترافیک کاری این روزای مهد فرصت مهیا نشد. دلم خواست سورپرایزت کنم و چهرتو ببینم. من که از صبح تا ظهر بکوب تو جلسه بودم و
سلام...
امروز با همسرم و بچه ها قرار بود بریم خونه مامانینا...:)
ظهر "ز.ع" تماس گرفتم و کلی باهم صحبت کردیم و دقت کردیم که هردوتامون به خواسته مون رسیدیم، من مهندس نرم افزار شدم و اون پزشک^...^
بعد از ظهر حدودای ساعت 6 رفتیم برای زهرا(دخترِ آبجی سومی) هدیه گرفتیم و خیلی خوشگل تزئینش کردیم برای تولدش.
بالاخره غروب ساعت 8_7 راه افتادیم سمت خونه مامانینا...خدا رو شکر ترافیک نبود و به لطف پارکینگ بزرگِ خونشون ماشین هم جا داشت:)
آبجی سومی اینا تو راه بودن و س
1_از وقتی که اینجا گفتم که رو یکی کراش زدم دیگه طرفو ندیدم یعنی من سه جلسه است میرم کلاس هی عین بچه گربه سر میچرخونم طرف نیست که نیست-__-2_امروز دوستام سورپرایزم کردن
یعنی من تا رفتن سر کار در وهله ی اول کمک مربیمون یهو افتاد رو کله ام که وایسا سلام خوبی با یه لبخند گنده که خب ازونجایی که این بشر کلن اخلاقش عجیبه شک نکردم
بعد لباسامو درنیاورده بودم مرضیه و بچه ها اصرار که بریم تو حیاط بشینیم منم گفتم خب بشینیم:/
تو حیاط بودیم یهو کمک مربیه در حیاطو

می‌دونستم همسرم از قبل خیلی برنامه ها داشت و بخاطر مهیا نشدن شرایط مالی‌ نمی‌تونه کاری بکنه، ولی خب من هرچقدر هم که درکش می‌کردم و تو دلم بهش حق می‌دادم، چون اولین تولدم بود که‌ کنارش بودم، دلم نمی‌خواست ساده و بی هیچ هدیه ای باشه. اما خب کم کم فهمیدم اتفاق خاصی در انتظارم نیست، برای همین به خانواده گفتم کادو نمی‌خوام و به همسرمم نه چیزی گفتم و نه ذوق و شوقی از خودم نشون دادم. با این وجود تولد امسالم، برام به یاد موندنی شد. دور هم جم
دانلود با کیفیت 320
متن اهنگ : 
(کرس)
کی میخاد دیگه بم بده 
تا من تند بیام پیشش مثه دمبله
خودتو واسم قل بده 
میخام داغ بشم زود عینه فشفشه
(ورس 1) 
میدونم که تو میخای بدی بم 
اخه توی گوشم از کونت میای میگی هی 
واسه من فقط ممه مهمه 
ولی با این حال بهت میگم تهتو عشقه
 خوشگلا شدن همه مسته حاجی 
  هی میگن ماهم بکن بسکه شاخی  
 ببخشید ولی سطح ما نی 
چون بیگ حصین دنبال تنگه ابجی 
(ورس2)
اگه داغ شدی زود باش  بده یه ندا
تاکه بالا پایین بشی مثه ولومه صدا
باشه ع
دیروز نوشت :
نمیدونم اصلا ارزش داره یا نه
وقتی ب این فکر میکنم به در فلاکس به سوئیچی ک گم کردم ب وقتی که گفتی " مریم خانم سوئیچی ک گم کردی پرسیدم گفتن صدهزارتومنه" به رفتارت حرفات
اره منم خوب نیستم رفتارم بده. ب این چیزا ک فکر میکنم میگم ارزش نداره
ولی وقتی فکر میکنم ک خب من چکار کردم برا بهتر شدن شرایط . فکر میکنم ب زن و شوهری . میگم ارزششو داره
خلاصه نمیدونم
ولی ب ی چیزی مطمئنم. اینکه واسه تو نمیکنم.
واسه خودم میکنم
واسه اینکه دلم ی خانواده شاد م
من و تو هر روز حاج قاسم را می‌کشیم. من و توی حزب اللهی که ادعای مسلمانی داریم باید قبول کنیم ضعیف کار کرده‌ایم. همیشه کم گذاشته‌ایم. اگر امام حسین(ع) هم امروز کشته می‌شد، یک ماه نهایتا برایش گریه می‌کردیم و ناراحت بودیم و پست می‌نوشتیم. بعد از یک ماه که فقط دل خودمان آرام گرفت بر می‌گشتیم به رکود و ادامۀ بی‌راهه‌ای که می‌رفتیم.
ما وظایف خودمان را فراموش کرده‌ایم، هدف‌هایمان را گذاشتیم و بعد دو روز رهایشان کرده‌ایم. برای ما باید حتما حا
نشسته ام لب تخت. یک پایم خم روی بالش است و دیگری روی زمین سرد اتاق. هر دو پایم یخ کرده. ارنج چپم را روی زانوی خمیده ام میگذارم، سرم را تکیه میدهم. به شلوار مشکی افتاده در خط دیدم نگاه میکنم و گریه ام میگیرد. افسردگی! علایمش را در کتاب درسی هم خوانده ام. گریه بی دلیل؟ سلام افسردگی!
ناامید میگویم که اره. انگار افسرده شدم و هیچ راهی هم برای خلاصی ازش نیست. 
اشک هایم را پاک میکنم. سم میگوید یوگا! حداقل نرو یوگا! این یک کار که از دست بر می اید؟
راست میگوی
خدا رو شکر اینترنت هست میتونیم لوازم مورد نیاز فکری مون رو توی اینترنت پیدا کنیم؟
جمله ی درستی بود . نه؟!!!
اما می خواهم بتازم به این جمله . پس به قول اسپیلبرگ :Catch me if you can
سال ها پیش به این فکر بودم که چرا ابزار های سرگرمی امروز ، ابزار آلات جنگی یا پروژه های تحقیقاتی نظامی دیروز بوده اند؟
اینترنت که برای اتصال بین چند رایانه در عرصه جنگی بوده ، صفحه ی لمسی پروژه ای بوده که CIA روش کار میکرده و...
اما الان ابزار های جنگی کاری می کنند که هیچ کاتیوشا و

سالی که نکوست ، چهار فصلش را از چین بیاوریم 
صُفرهء زیرین تا به هفت سین دیرین را از چین بیاوریم 
زشت است اینکه گیرهء سر از چین بیاوریم
کبریت های بی خطر از چین بیاوریم
کِشت و زراعت کفر است، برنج از چین بیاوریم
خشت خشتِ هر دیوار و عمارت ، از چین بیاوریم
ماهواره حرام ، نصاب کافر و شغلش جرم است 
دیش و ال ان بی تا به رسیور را از چین بیاوریم
کل مایحتاج ، خروارها خواروبار تا میوه و تره بار  
از شیر مرغ تا زهره مار، همگی را از چین بیاوریم
از قبله نما
خرید بادکنک
باید به خاطر داشت هیچ هنری بدون خلاقیت زیبا نیست. ایران بالون، مرکز خرید وسایل تولد در تهران یاری گر شما خواهد بود.
بادکنک ها در زمره ی اشیایی قرار می گیرند که بزرگ و کوچک نمی شناسند و همه به نوعی دوست دار آن ها هستند.
کوچکترها معمولا سرگرم بازی و بالا پایین انداختن بادکنک ها و بزرگ ترها مشغول باد کردن و چیدن آن ها می شوند.
به نظر می رسد شیرینی طراحی مراسمی مانند جشن تولد کمتر از شیرینی خود مراسم نیست.
اگر قصد خرید بادکنک و بادکنک
 با احتیاط در را باز کردم، برخلاف اخلاق و عادتم مدرسه که می ایم محتاط تر میشوم... با احتیاط از پله ها بالا و پایین می روم، بااحتیاط در را باز میکنم، با احتیاط روی صندلی می نشینم و کلا با احتیاط وارد میشوم با احتیاط خارج! اصلا احتیاط شرط زندگی و حضور در مدرسه ی ابتدایی  پسرانه است!با وجود این احتیاط ها تا کنون 6سقوط ناموفق از روی سکو، مصدوم شدن یک ور صورت با ضربه ی جانانه یک عدد توپ سنگین فوتبال در زنگ ورزش ویک فرود موفق وسط پاگرد پله ها را به نام
پنجره باز بود و نسیم ملایمی
میوزید. الکا هنوز شغلی ندارد. با مکاتباتی که از طریق ایمیل با معاون شهردار
داشته قرار شد تا زمانی که یک شغل برایش جفت و جور شود حداقل هزینه خوراکش را به
حسابش واریز کنند.
به او پیشنهاد شده بود که معلم
مهدکودک بشود. اما پیشنهاد را رد کرد. اگر هر کار دیگری بود نمیتوانست رد کند. اما
معلم مهد کودک تنها شغلی بود که شهرداری نمیخواست ریسک کند و کسی را که هیچ علاقه
ای به این شغل ندارد را به چنین شغلی اعزام کند.

علت اینکه نمی
اقلام مهم و مورد نیاز جشن تولد
اولین چیزی که به لیست خرید هرکسی برای تولد اضافه میشود کیک است .
کیک بخش جدا نشدنی جشن های تولد است .
مدل های مختلفی از تم تولد  وجود دارد.
بنابر هر سلیقه ، هر شکل ، هر رنگ و هر طعم خاص . پس تصمیم گیری راجب انتخاب آن کار سختی نیست
و میتوان با خیال راحت یک کیک زیبا و خوشمزه برای جشن تولد خود تهیه کرد . 
صد در صد خوردن کیک نیاز به وسایلی دارد .
ازجمله بشقاب ، کارد ، چنگال . که این اقلام میتواند از لحاظ رنگ بندی و شکل با ت
فستیوال دیوالی هند

در واقع دیوالی را به فستیوال نورها می‌شناسند.

وقتی موج شادمانی مردم در کوچه‌ها و خیابان‌ها در هند به راه می‌افتد و همه‌جا رنگارنگ‌ و نورانی می‌شود یعنی فستیوال دیوالی از راه رسیده است.«دیپاوالی» (Deepavali) یا «دیوالی» (Diwali) بزرگ‌ترین و نورانی‌ترین فستیوال آیین هندو است. «دیپ» (deep) به معنی نور و «آوالی» (avali) به معنی ردیف بوده و بدین ترتیب دیوالی را می‌توان معادل با ردیفی از نورها دانست. در این روز، تمام خانه‌ها و مغا
خواص عرق بید یه چیزی شبیه معجزه میمونه تو این مقاله میخوایم به بررسی خواص عرق بید بپردازیم پس با ما همراه باشید
اسم های گوناگون عرق بید
عرق بید اسم های گوناگونی داره .
از شناخته ترین اسم های عرق بید میشه به فشفشه ، نیتا ، سول ، سالیکس ، خلاف بری ، دیو سفید ، سرخ بید ، رشه بید ، بید سیاه ، سیاه بید ، صفصات مشفق ، بید بیدخشتی ، ویدار ، وی ، فوکا ، بید دره ، مجنون ، بید مجنون ، صفات ابیض ، فیک ، فک ، صفصاف و خلاف اشاره کرد .
فکر کنم فقط تو ایران یه گیاه
سلام دوستان روز خوبی داشته باشین. از امروز تصمیم گرفتم رمان "دوراهی سرنوشت" رو تو وبلاگ خودم آپلود کنم. خوشحال میشم نظراتتون رو برام کامنت کنین. دوستدار شما مینا شیردل
برای فهمیدن خلاصه داستان به پست خلاصه رمان دوراهی سرنوشت مراجعه کنید.
به نام خدا
دو راهی سرنوشت
فصل اول
ھمه ی وسایلم را داخل چمدانم جمع کردم .دور تا دوراتاقی را که شش سال از زندگیم را آن جا گذرانده بودم، نگاه کردم. اتاقی با دیوارھای سفید و تمیز که در آن لحظه ھای آخر صدای خنده ھا
سلام دوستان روز خوبی داشته باشین. از امروز تصمیم گرفتم رمان "دوراهی سرنوشت" رو تو وبلاگ خودم آپلود کنم. خوشحال میشم نظراتتون رو برام کامنت کنین. دوستدار شما مینا شیردل
برای فهمیدن خلاصه داستان به پست خلاصه رمان دوراهی سرنوشت مراجعه کنید.
به نام خدا
دو راهی سرنوشت
فصل اول
ھمه ی وسایلم را داخل چمدانم جمع کردم .دور تا دور اتاقی را که شش سال از زندگیم را آن جا گذرانده بودم، نگاه کردم. اتاقی با دیوارھای سفید و تمیز که در آن لحظه ھای آخر صدای خنده ھا
بچه ها این پست چالشمون بود که به دلیل عجیبی پاک شد!!
حالا اشکال نداره در هر حال گذاشتیمش:)
پ ن: توافق شد که متن رو تایپ کنیم و ننویسیمش^-^

خب متنای خوشملمون*^*
متنا درهمن و ترتیب خاصی ندارن(چون اسمارو نمیگم نمیفهمیم کی به کی^~^ فک کردم اینجوری هیجان انگیز تره*~*)
خودتونو به چالش بکشین ببینین میتونین حدس بزنین کدوم متن برای کیه؟^~^

​​​​​​متن شماره 1*ملیکا*:
تو روزگارِ الان که هممون مثل کدو قلقله زن در حال چرخیدن دور خودمونیم تا بتونیم به یه لب
شاید بد نباشد در آلبوم عکس کودک شما، بعد از عکاسی با ژانرهای لطیف و هنری، کمی تنوع را چاشنی کار قرار دهید و عکاسی از کودک با تم هالووین را امتحان کنید. هرچند هالووین به خودی خود کمی وحشت و خشونت به همراه دارد ولی اگر همگام با این مقاله پیشروی کنید، می‎توانید تا حد قابل قبولی این بعد منفی را کنترل کرده و حتی به طنز نزدیک کنید.
اصلا فلفسه جشن هالووین چیست؟
جشن هالووین جشن مخصوص مسیحیان است که در آن، همه لباس‎های عجیب و غریب و ترسناک می‎پوشند
اول کار بگم طولانی نوشتم اگه خسته این یا نوشته های طولانی خسته تون میکنه نخونین!
روزامون وحشتناک دارن تند تند میگذرن....روزگار برام افتاده روی دور تند.... نمیدونم چرا ولی خب خیلی سریع میگذره....شاید بهتره بگم به بطالت...
خیلی وقته ننوشتم....راستش الانم چندان دست و دلم به نوشتن نمیرفت....همیشه بعد از رفتن مستر اچ و دور شدن ازش حسابی انرژی از تنم میره...
دیروز ظهر که از فرودگاه برگشتم کاملا تخلیه انرژی بودم....توی راه گریه کرده بودم و وقتی وارد خونه شدم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها